Soutěž o nejkrásnější Moranu

V sobotu 6. dubna se děti ze školní družiny z oddělení Tygříků zúčastnily akce Slavnosti Morany, kterou jako každý rok pořádá firma Dobnet. Letos se již 6. ročník konal u nás v Černošicích v parku Berounka.

Na soutěž jsme se pečlivě připravovali. Děti pod dohledem vychovatelky Drahomíry Kocourkové postupně Moranu vyráběly. Hlavním materiálem se stal papír. Nejdůležitější prvek na Moraně byl klobouk, který symbolizoval naše město Černošice.

Do soutěže se celkem přihlásilo 13 Moran. K naší velké radosti jsme vyhráli úžasné 2. místo, ale také cenu o nejkrásnější Moranu, kterou vybírali diváci.  Návštěvníků na akci bylo mnoho, proto můžeme být právem hrdí, že jsme opět uspěli.

Děkujeme všem dětem, které se na výrobě Morany podílely, všem rodičům, příbuzným, kamarádům, ale také celému vedení naší školy za podporu, za hlasy, kterými přispěli k našemu vítězství. Strávili jsme společně příjemný den, který si díky skvělému úspěchu nejvíce vychutnaly naše děti.

Drahomíra Kocourková

Vychovatelka ŠD

 

 

 

10.04.2019