Třída 9.B

Drhová Markéta, Mgr.

mdrhova@zscernos.cz

Zadání práce 19. – 23. 4.

Milí deváťáci,   uvidíme, jak v pondělí vláda rozhodne, třeba se všichni uvidíme ve škole ještě před zkouškami. Ve středu proběhne online třídní schůzka pro Vaše rodiče.   Na viděnou/slyšenou.   M. D.

Milí deváťáci,   po pletení pomlázek, malování kraslicí, pečení beránků, jidášků a mazanců se zase určitě rádi vrátíte do učebního procesu.   Brzy na viděnou/slyšenou.   M.D.

Zadání práce 29. 3. – 31. 3.

Milí deváťáci,   tentokrát Vás čeká zkrácený týden. Užijte si chvíle volna, doufejme, že budou teplé a slunné. Poklidné Velikonoce  s Vašimi blízkými Vám přeje   M. D.

Zadání práce 22. 3. – 26.3.

Milí deváťáci, k žádné změně nedošlo, takže se na vás těším na pondělní třídnické hodině v 7:30. Probereme, jak válčíte s učivem, vypracováváním a odevzdáváním prací v různých předmětech. Jaro už ťuká na dveře, nabírejte vitamín D ze sluníčka, chystejte velikonoční výzdobu a pomáhejte s jarním úklidem.   Těším se na Vás.   M.D.

Zadání práce 15. – 19. 3.

Milí deváťáci,   snad jste si o prázdninách od školy dostatečně odpočinuli a máte plno sil do dalších týdnů. Přikládám práci na další týden. Hlídejte si nejen to, co máte odevzdat, ale i termíny odevzdávání. Připomínám, že v pondělí v 7:30 proběhne setkání na třídnické hodině. V pátek na Vás čeká Matematický klokan. Brzy na viděnou. M.D.