Veselá podzimní olympiáda u Veverek

Už je tu opět říjen a s ním i naše oblíbená Veselá podzimní olympiáda. Uskuteční se na hřišti u školy a budeme si ji užívat celý tento měsíc. Budeme opět soutěžit ve čtyřech disciplínách, každá z nich bude mít své stanoviště s vychovatelkami, které dětem podrobně vysvětlí pravidla jednotlivých soutěží. Děti obdrží bodovací kartičky se svými jmény, které si připravily předem v družině. Vychovatelky jim do nich budou zapisovat výsledky z jednotlivých disciplín a ke konci je vyhodnotí ve svém oddělení.

Tato olympiáda je u dětí velmi oblíbená, během ní si procvičíme nejen fyzickou zdatnost, ale i zručnost, především si ale užijeme spoustu legrace a i trochu adrenalinu. Zúčastní se jí děti ze všech našich oddělení, které mají chuť si zasportovat, vyzkoušet něco nového a hlavně se pobavit.

Po skončení olympiády budou děti za své výsledky náležitě odměněny.

Doufáme, že se všem, jako každý rok, bude tato akce líbit.

Za veverky Olinka

a autorky olympiády:

vychovatelky Ivana Cullen a Radka Papežová

04.10.2021