VÝLET DO FARMA PARKU

V pátek 11.6. jsme si zpříjemnili konec školního roku společným výletem do Farmaparku Soběhrdy.

Strávili jsme příjemný den, kde se dětem představila spousta zvířat a k tomu jsme měli k dispozici skvělé atrakce. Rozsáhlý areál je navíc zasazen do zvlněné krajiny Podblanicka. S naším průvodcem jsme se nejdříve vydali na procházku mezi výběhy s ovcemi, kozami, prasátky, vodními ptáky, velbloudy, muflony a dokonce i klokany, pštrosy emu či vodními buvoly. Během prohlídky jsme o těchto zvířatech zjistili řadu zajímavostí.

Celé dobrodružství se zvířaty si děti zpříjemnily různými prolézačkami a zábavnými atrakcemi. Zaskákaly si na obřích trampolínách nebo prověřily rovnováhu v nízkém lanovém hřišti plném šplhadel, lan a nejrůznějších prolézaček. Celým dnem nás provázelo sluníčko a výlet se povedl na jedničku. 🙂

13.06.2021