Distanční výuka 17. týden 22. – 26. 2.

Moji milí,

posílám vám už po sedmnácté v tomto školním roce tabulku pro domácí výuku. Když jsme téměř před celým rokem poprvé přecházeli k distanční výuce, mnohým to připadalo trochu vzrušující. Nicméně fakt, že čeští školáci jsou na distanční výuce nejdéle z celé Evropy mne poslední dny začíná velmi znepokojovat. Tak jak musíme přijmout zodpovědnost za své zdraví a zdraví našich blízkých, máte vy ještě navíc zodpovědnost za své vzdělání. Věřím, že i ti nejzatvrzelejší z vás pochopili, že pokud si nechcete nechat ujet vlak, je opravdu třeba začít přistupovat ke škole s maximální zodpovědností. Mám radost, že od kolegů se mi donáší chvála na 8. D, sám vidím, že mnozí z vás to vzali takříkajíc za správný konec. Nikdo v této situaci to nemá lehké, ale neměli bychom se poddávat skepsi, ta nikdy nikomu ještě nepomohla.

Mějte se pěkně, učte se pilně! Váš tříďas

8.ročník

 

22.02.2021