Třída 1.C

Pozor! Toto je archivní stránka 1.C ze školního roku 2021 - 2022.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Knollová Martina

učitel

Aktuálně ze třídy

Poslední školní týden

V pondělí se naposledy učíme. Zopakujeme si probrané učivo a odevzdáme čítanku. V úterý a ve středu nás čeká třídnický režim. Budeme rozdávat výkresy a nové učebnice. Zhodnotíme, jak se nám celý rok dařilo. Odměníme největší čtenáře, sběrače papíru, práci ve skupinách atd. Asi nejvíce se všichni budeme těšit na čtvrtek. Čeká nás vysvědčení a začínají PRÁZDNINY. Všem přeji krásné dva měsíce volna a odpočinku 🙂 .

Celodenní výlet Krásná stráň

Naše třída se vypravila ve čtvrtek na celodenní výlet – pěšky do Dobřichovic a zpátky vlakem. Moc děkujeme paní uklízečce Soně a maminkám, které nám ve Vonoklasech připravily úžasné občerstvení!  A nesmíme zapomenout na paní vychovatelku Míšu, která celý výlet skvěle naplánovala. Děkujeme. Den jsme si všichni super užili. Fotky mluví za vše 🙂 .  

Zahradní slavnost v Komendě

Zahradní slavnost v Komendě Na pátek 17. června jsme se všichni ve škole v Komenského ulici moc těšili. Odpoledne proběhla Zahradní slavnost pro děti i rodiče, babičky i dědečky. Děti vyráběly drobné dárečky do obchůdku, připravovaly si vystoupení a besídky, maminky napekly dobroty. Program byl velmi pestrý, všechny děti si připravily vystoupení s kelímky cup song, prvňáčci vystoupili s básničkami Františka Hrubína, zazněly české i anglické písničky, ve čtvrté třídě proběhlo Autorské čtení vlastních příběhů a nechyběla vystoupení našich gymnastek. Závěr patřil našim páťákům a jejich pohádce. Kdo má rád historii, mohl si připomenout založení naší školy ve starých kronikách. Celé odpoledne se neslo…