Třída 2.E

Pozor! Toto je archivní stránka 2.E ze školního roku 2021 - 2022.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Nacházelová Daniela, Mgr. ThB.

učitel

Aktuálně ze třídy

Druhá lednová centra

Děti si vyprosily další práci v centrech. Do matematiky bylo zařazeno více úloh k přemýšlení. Třeba poslední úloha o vážení zvířat vypadala naprosto neřešitelně (pokud neumíte řešit soustavu rovnic o 3 neznámých), ale nebylo tomu tak. Kočka a králík váží dohromady 10 kg. Kočka bude těžší než králík – tuto úvahu mi přednesla Míša a úlohu vyřešila. :)…..list je v příloze. V češtině byly standardní doplňovačky, pár rébusů, ale především si každý musel přečíst CELÉ zadání. Udělal to každý? …..ne. V prvouce se děti dozvěděly, jak vzniká sněhová vločka, jaký má tvar a kdy začne padat z nebe na zem….

Plán učiva od 16. 5.

PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   16. 5. Třída: 2.E     Český jazyk Slovní druhy – podstatná jména. Čítanka: Objevy, vynálezy, věda a technika. Matematika Odhadujeme. Hledáme více řešení. Zajímáme se o tvary. Anglický jazyk Clil.   Prvouka Pokusy s vodou.  

Plán učiva od 11. dubna

PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   11. 4. Třída: 2.E     Český jazyk Abeceda. Čítanka: Jaro. Matematika Slovní úlohy. Anglický jazyk Clil.   Prvouka Velikonoční prázdniny.  

Učivo od 4. dubna

  PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   4. 4. Třída: 2.E     Český jazyk Abeceda. Čítanka: Léky a lékaři. Matematika Řešíme záhady a slovní úlohy. Hledáme více řešení. Anglický jazyk Clil.   Prvouka Zdraví a jeho ochrana.   Další informace:      

Plán učiva od 28. března

PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   28. 3. Třída: 2.E     Český jazyk Slovní druhy. Čítanka: Jaro. Matematika Počítáme peníze. Hledáme více řešení. Anglický jazyk Clil.   Prvouka Životní funkce.   Další informace:      

Učivo od 21. března

PLÁN UČIVA NA TÝDEN OD   21. 3. Třída: 2.E     Český jazyk Vlastní jména. Slovní druhy. Matematika Počítáme věk. Počítáme peníze. Anglický jazyk Clil.   Prvouka Lidské tělo.   Další informace: