Třída 4.B

Pozor! Toto je archivní stránka 4.B ze školního roku 2022 - 2023.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Mgr. Řezníčková Lenka

učitel

Aktuálně ze třídy

Beach volleyball – Hurá prázdniny:)

Předposlední den školy jsem si zahráli  beach volejbal. Děti hra moc bavila, někteří z žáků jsou už opravdu šikovní volejbalisté. Nádherná letní atmosféra  nám všem připomínala příchod prázdnin. Krásné léto všem:)

Rozlučkový piknik na Hladké skále

V úterý se naše třída vydala na rozlučkový piknik se školním rokem na  vyhlídku na Hladkou skálu. Cesta nám rychle utíkala a za odměnu nás na vrcholu čekal piknik s nádherným výhledem na okolí. Společně jsem se všichni rozloučili s vydařeným  školním rokem  a popřáli si krásné prázdniny.  

Rychlostní kajaky v USK Praha Chuchle

V posledním týdnu školního roku si děti mohly v loděnici USK Praha vyzkoušet rychlostní kajaky. Děti si den na vodě moc užily a pádlování je  bavilo. Někteří žáci byli tak nadšení, že se do oddílu USK Praha už přihlásili. Děkujeme moc všem trenérům, kteří pro nás toto  sportovní dopoledne na vodě připravili.

Koupání v Berounce

Poslední dny školního roku si užíváme v krásném okolí naší školy. Koupání v Berounce patří mezí nejoblíbenější místa v tomto horkém počasí.

Plán výuky na týden od 26. 6. – 30. 6. 2023

Vážení rodiče, posílám Vám pár informací k organizaci posledního týdne školy. Je nutné: vyklidit si šatní skříňku, odnést kufřík, věci na tělocvik, výkresy atd. Pondělí – exkurze do loděnice USK Praha Chuchle. Sraz v 7:55 před školou, návrat do 13h. S sebou: svačina, pití, malé kapesné, náhradní oblečení, plavky, ručník, boty do vody. Úterý : Piknik na Hladké skále-závěrečná rozlučka s dětmi Sraz v 7:55 před školou, návrat podle rozvrhu. S sebou: občerstvení na piknik, dostatek pití, vhodné oblečení a boty. Středa:  krmení zvířátek na školním pozemku + výlet do okolí. Zkrácená výuka do 11:40- prosím o potvrzení v Bakalářích Čtvrtek: vrácení…

Olympijský běh

Ve středu 21. 6. se naše třída zúčastnila tradičního Olympijského běhu. Trať byla dlouhá 500m a každý kdo se běhu zúčastnil  dostal medaili a malou sladkou odměnu. Děkujeme za skvěle zorganizovaný závod trenérům Dipoli a žákům vyšších ročníků naší školy.