Třída 4.B

lreznickova@zscernos.cz

učitel

Olympijský běh

Ve středu 21. 9. se uskutečnila na naší škole akce:  T – Mobile olympijský běh. Děti si užily krásnou sportovní atmosféru a porovnaly si své výkony s ostatními dětmi. Na závěr každý dostal diplom, medaili a malou sladkost. Všem moc gratulujeme za jejich výkony.

Ukliďme svět, ukliďme Černošice

V pátek 16. 9. se naše třída zúčastnila akce: Ukliďme svět, ukliďme Černošice.  Naše třída se vydala sbírat odpadky do lesa na Vráž. Počasí nám přálo a všichni jsme si tuto akci moc užili.

Pravěké divadlo

Během hodiny vlastivědy si děti ve skupinách připravily krátká divadelní představení z doby pravěku.

Výuka ve školním amfiteátru

Naše třída ráda využívá  krásného počasí a když to jde, učím se venku. V tento slunečný den proběhla hodina tvůrčího psaní ve školním amfiteátru s inspirujícím výhledem v okolí školy.