Třída 5.D

Pozor! Toto je archivní stránka 5.D ze školního roku 2017 - 2018.
Přejít na aktuální stránku pro tento školní rok
Třídní učitel:

Mgr. Vlastimil Baník

Aktuálně ze třídy

Učivo 25.5. – 29.5.

Milé děti, posílám učivo na týden 25.5. – 29.5. 4.-5.ročník 11. Češi a Němci Present Simple – questions Člověk roste a vyvíjí se  

Školní akademie

Naše přípravy na školní akademii probíhaly docela dlouho, ale musíme uznat, že to za ty ztracené nervy pana učitele, trpělivost paní asistentky a naše přemáhání při nácvicích, stálo za to. Za vystoupení na školní akademii se vůbec nemusíme stydět.                                         

Houby a krkavcovití

Tenhle týden jsme měli opravdu nadupaný. V úterý 17. jsme uklízeli a 19. a 20. 4. jsme se dozvídali ohromné zajímavosti o houbách a zástupcích krkavcovitých. Informací bylo opravdu hodně a že houby mohou být i léčivé? O tom jsme mnozí neměli ani páru.          

5. D také uklízela Česko

V úterý 17. 4. jsme se všemi spolužáky z druhého stupně účastnili akce Ukliďme Česko. Naším rajónem byla lokalita U Dubu, už cestou Husovou ulicí jsme se jali sbírat veškeré odpadky u cesty. Mnozí jsme to pojali jako soutěž a tak nás hřál u srdce pocit nejen z toho, že děláme něco dobrého pro naše město, ale hlavně jsme si tenhle den, kdy jsme nemuseli sedět v lavicích, parádně užili.