Třída 3.D

učitel
rozvrh

Korálkování

Naše poslední centra aktivit jsou zaměřené na zajímavosti a jsme moc rádi, že Barunka se svojí maminkou Markétou byly tak hodné a ukázaly nám, jak se dají vytvářet krásné věci z korálků. Vyráběli jsme náramky a náušnice a všechny – ano, i kluky  🙂 to moc bavilo. Moc děkujeme za tuto možnost! Centra aktivit probíhají z velké části venku, užíváme si přírody a krásného letního počasí.

Mimořádná linka Praha – Tokio, Walking In The Jungle

Školní akademie je za námi a my máme obrovskou radost, že se nám naše vystoupení skvěle povedla! Všechna práce a námaha stála za to! Děkujeme všem za spolupráci a blahopřejeme i ostatním dětem z dalších tříd, protože všechna vystoupení byla báječná!

TĚŠÍME SE NA ŠKOLNÍ AKADEMII :)

Jdeme do finále! Ve čtvrtek 9.6. od 17.00 hodin jste všichni srdečně zváni na školní akademii, tentokrát téma Letem světem. My už se moc těšíme, až uvidíte naše vystoupení, držte nám palce.

Výroba kulis

Školní akademie se blíží a my na naše vystoupení chystáme kulisy. Vyrábění jsme si moc užili a velký dík patří maminkám Báře a Šárce za jejich profesionální pomoc! Bez vás, milé maminky, bychom to nezvládli. Jste skvělé! 🙂

Mobilní planetárium

Hned v pondělí první hodinu jsme měli připravený velmi zajímavý program – celou hodinu jsme leželi 🙂 Naši školu totiž navštívilo Mobilní planetárium. Abyste si lépe představili, co to Mobilní planetárium je, tak přikládáme fotografie. Viděli jsme program “ Voda, zázrak života.“ Zopakovali jsme si koloběh vody a celý tento proces jsme prožili s kapkou, která své putování začala v řece, dostala se do moře, na poušť, na vrcholky vysokých hor, byla vločkou, párou a kapičkou. Paní učitelce Martině moc děkujeme za zařízení dalšího krásného programu. 🙂