Třída 5.C

afilipkova@zscernos.cz

rozvrh

Čtvrťáci a páťáci uklízí Česko

V pátek 17. září se naše škola zapojila do akce Ukliďme Česko. Tato dobrovolnická úklidová akce probíhá na území celé České republiky již pátý rok v rámci Celosvětového úklidového dne. My, čtvrťáci a páťáci, jsme spojili své síly. Před prací jsme se nejprve rozhodli posilnit. Na školní zahradě jsme si udělali oheň, opekli buřty, chleba, jablka i maršmelouny. Nabiti energií jsme se odhodlaně vypravili uklízet na Višňovku. Zpět jsme se vraceli s plnými pytli všeho možného, co neukáznění lidé odhodili. Hřeje nás dobrý pocit, že jsme naše oblíbené místo vyčistili.

Učivo 5. C září 2021

Milí páťáci, máme tady září a po prázdninách jsme se opět radostně sešli 🙂 Úvodní dny máme za sebou a teď už začíná učení. V příloze najdete přehled učiva pro jednotlivé týdny. Přeji Vám krásné babí léto a klidný pohodový školní rok AF